پت و مت

سلام

امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه

  این دو تا را که می شناسید؟

 

کیه که نشناسه

پت و مت

این انیمیشن دو کاراکتر را نمایش می‌دهد که دچار مشکلات بوجود‌آمده توسط خود می‌شوند و سعی در تصحیح اشتباهات با استفاده از تمامی وسایل ممکن و غیر‌ممکن و خرده‌ریز می‌کنند که نتیجتأ مشکلات جدیدی بوجود می‌آید. نهایتأ هر دو اقدام به حل مشکل با روشهایی عجیب و غریب می‌کنند. اما آخر سر کار خرابتر از اول می شود

انصافا همه به این دو کارکتر می خندند و اونا را آدم های احمقی می دونند ، اما اگه یه کم دقت بکنیم می بینیم خیلی از انسانها به نوعی یا پت هستند یا مت چون اگه دقت کنید این دو تا با هم فرق می کنند اما ما آدمها اینقدر به فکر خندیدن به این دو تا بودیم که دقت نکردیم خیلی از واقعیات بوسیله این دو نفر گفته می شه.

بگذریم اینا را کلی گفتم اصلنم نمی خواستم به قضایایی که داره تو مملکتمون اتفاق می افته اشاره کنم و اصلاً نمی خواستم بگم خیلی از خواصی که من و شما می دونیم کی هستند قضیه این دو نفر را دارند .

اصلا من از سیاست خوشم نمی یاد حالا همش شما بگید این حرفت سیاسی هست و منظورت  اونایه که تو توهمات خودشون می خواستند کاری بکنند و حالا خرابکاری شده و روز به روز دست به خرابکاری های بیشتری می زنند.

من فقط بچه بودم و پت و مت می دیدم حالا بزرگ شدم و پت و مت می بینم همین

گفتم که من اصلا به سیاست کاری ندارم.

کل این مطلبا نوشتم که این ضرب و المثل معروفا بگم که

هر کس که نداند و نداند که نداند

در جهل مرکب ابد الدهر بماند

و روزی بانگ بر آرند که خواجه مرد

و این آیه که می فرماید «آیا وقت آن نرسیده است که دلهای اهل ایمان در برابر یاد خدا و آن‌چه از روی حق نازل شده؛ خاشع (وفروتن و مطیع) گردد؟…». (سوره حدید، آیه16)

العاقل و یکفی بالاشاره

فرصت کمه

یا حق

/ 12 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رادیکال

سلام بابا شاخه سبز .... ای کل کل .... ای طراح .... ای شمیم یاس ... ای مدیر داخلی .... ای خیلی چیزها[نیشخند] اینارو نگم نمی تونم کامنت در وکنم[عینک] ای دست به قلم ... ای تحلیل سیاسی ... ای اطلاعات[عینک] ای کارشناس دانا ....اینا رو نگم نمی تونم کامنتم رو ثبت کنم[نیشخند] خب ...این کامنتم بود دیگه .... موفق باشی داداش یه وقت به ما سر نزنیا

رادیکال

دوباره دل چی کار کرده؟؟؟ دوباره دل هوای ... با ...... ای بابا ...دل چه کارها که نکرده ! خلاصه ای روزگار ... بقیه اش چی بید؟؟؟؟؟ آآمونیو چی چی؟؟؟؟

ساده

سلام آقا وحید عزیز[گل] فقط فرق این پت و مت با زمان ما اینه که اونا در صدد هستند که کار را درست کنند و خراب میشه.. اما این سیاست مدارهای کهنه کار در صدد خرابکاری هستند و حرف هیچ کسی رو هم گوش نمی کنند حتی حرف وجدان خودشون را!!!!!!!!!!!!!!!!

رادیکال

سلام آی گفتی ولایی کجایی که رادیکالتو کشتن[گریه] جدی دلم واسه اون روزا تنگ شده چقدر الکی الکی خوش بودیم آقا من موهام بلند شده شما هم ریشاتو بلند کن بریم همون گروه موسیقی مونو راه بندازیم و کلی گمراه بشیم واسه خودمون از اونجا هم یه توک پا بریم اتریش و چین و این حرفا خانم عبدی رو بگو[نیشخند]

رادیکال

سلام با چهارتا تصویرسازی بروزم[گل]

رادیکال

سلام بابا شاخه سبز .... ای کل کل .... ای طراح .... ای شمیم یاس ... ای مدیر داخلی .... ای خیلی چیزها اینارو نگم نمی تونم کامنت در وکنم ای دست به قلم ... ای تحلیل سیاسی ... ای اطلاعات ای کارشناس دانا ....اینا رو نگم نمی تونم کامنتم رو ثبت کنم آقا چرا آپ نمی کنی؟؟؟؟؟ حالا که فک می کنم می بینم این پست شما هم اصلا خوب نبود[نیشخند] اصلا هم فک نکینی تلافیه[نیشخند] خوب بیدی؟؟؟؟

رادیکال

سلام با " پر از شرح !!!" بروزم[گل]

رادیکال

سلام با " ضحاک معاصر " بروزم[گل]

dele_sheida396

سلام خوبین انشاالله خبری ازتون نیست[نگران]